skip to Main Content
85 742 32 01 biuro@fortech.info

Nasze marki

Przechwytywanie

Tworzenie oraz projektowanie mebli kuchennych stało się naszą pasją. Kuchnia to serce każdego domu, dla wielu osób jest centrum życia rodzinnego to w kuchni toczy się najwięcej rodzonych rozmów co więcej zapadają w niej najważniejszego rodzinne decyzje, gotuje się we własnym gronie lub z przyjaciółmi oraz spędza miłe chwile.

Odwiedź nas

Kilkunastoletnie doświadczenie w sprzedaży mebli kuchennych zaowocowało wprowadzeniem przez nas na lokalny rynek mebli kuchennych marki Nolte. W naszym salonie znajdą Państwo ekspozycję, która pokazuje część oferty tego producenta. Aby łatwiej było Państwu wyobrazić przyszłą kuchnię wyposażoną w meble Nolte jesteśmy w stanie zaprojektować je specjalnie dla Państwa.

Odwiedź nas
Nolte
logo

Firma Fortech jest Regionalnym Dystrybutorem marki Leifheit, który to od ponad 50 lat jest liderem w produkcji artykułów gospodarstwa domowego w zakresie sprzątania, prasowania, suszenia, artykułów kuchennych oraz well-being. Produkty marek Leifheit i Soehnle – dwie najbardziej rozpoznawalne marki w Niemczech – odznaczają się wysoką jakością i innowacyjnością, a także niezwykłą funkcjonalnością i nowatorską stylistyką.

Odwiedź nas

Co nas wyróżnia

Doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie w branży będące kluczowym atutem, który sprawia, że nasi Klienci mają do nas zaufanie, a nasza firma jest bardzo dobrze znana.

Proces sprzedaży

Sprawny proces sprzedaży (na każdym etapie jej realizacji) – od zamówienia, poprzez polecanie produktu, a także serwis po sprzedażowy, czyli naprawy oraz reklamacje.

Jakość

Wysokiej jakości markowe produkty w najniższych cenach na rynku.

0
Sklepów
0
Produktów
0
Pracowników
0%
Zadowolonych klientów
Back To Top