skip to Main Content
85 742 32 01 biuro@fortech.info

Nasi partnerzy

Przechwytywanie

Tworzenie oraz projektowanie mebli kuchennych stało się naszą pasją. Kuchnia to serce każdego domu, dla wielu osób jest centrum życia rodzinnego to w kuchni toczy się najwięcej rodzonych rozmów co więcej zapadają w niej najważniejszego rodzinne decyzje, gotuje się we własnym gronie lub z przyjaciółmi oraz spędza miłe chwile.

Odwiedź nas

Kilkunastoletnie doświadczenie w sprzedaży mebli kuchennych zaowocowało wprowadzeniem przez nas na lokalny rynek mebli kuchennych marki Nolte. W naszym salonie znajdą Państwo ekspozycję, która pokazuje część oferty tego producenta. Aby łatwiej było Państwu wyobrazić przyszłą kuchnię wyposażoną w meble Nolte jesteśmy w stanie zaprojektować je specjalnie dla Państwa.

Odwiedź nas
Nolte
logo

Firma Fortech jest Regionalnym Dystrybutorem marki Leifheit, który to od ponad 50 lat jest liderem w produkcji artykułów gospodarstwa domowego w zakresie sprzątania, prasowania, suszenia, artykułów kuchennych oraz well-being. Produkty marek Leifheit i Soehnle – dwie najbardziej rozpoznawalne marki w Niemczech – odznaczają się wysoką jakością i innowacyjnością, a także niezwykłą funkcjonalnością i nowatorską stylistyką.

Odwiedź nas
Back To Top